М.ГРИЦКАН - "Я, КОНЕЧНО, ВЕРНУСЬ..." В.ВИСОЦКИЙ - 25.01.2022 19:00

25 січня 2022 року о 19:00 годині, вже традиційно Михайло разом зі своїми друзями чекає на Вас в «Жовтневому Палаці» де подарує найкращі пісні Володимира Висоцького. Подія приурочена до Дня народження Володимира Семеновича.

Дата: 25.01.2022 19:00


Заказ и покупка билетов по телефону:
(066) 440 10 48
/ (098) 212 78 26

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ЗМІНИТИ НЕМОЖЛИВО!

Як і обіцяв минулого року, заслужений артист України МИХАЙЛО ГРИЦКАН готує справжнє свято музики для душі.

Вперше пісні легендарного Володимира Висоцького звучатимуть під супровід культового НАОНІ (Національний академічний оркестр народних інструментів), керівником якого є народний артист України ВІКТОР ГУЦАЛ.

За словами Михайла Грицкана, Висоцький відіграв велику роль у його творчості. Володимир Семенович став його «заочним наставником» та надихнув займатись мистецтвом. Ця історія почалася з концерту Висоцького, коли Михайлу було всього 7 років. Артист часто виконує пісні В. Висоцького на своїх концертах. Слухачі у свою чергу відзначають, що манера виконання та тембр голосу Грицкана надзвичайно схожі із музичною легендою.

Вже 25 січня шанувальники творчості Висоцького мають унікальну можливість почути улюблені хіти у виконанні Михайла Грицкана під супровід НАОНІ (Національний академічний оркестр народних інструментів) та його друзів.

Популярные события

Акции и анонсы

Будьте в курсе самых интересных событий и выгодных предложений!