KOZAK SYSTEM. ALL STARS. 10 ЛЕТ ВМЕСТЕ. - 25.02.2023 19:00

KOZAK SYSTEM у Києві!
Концерт до десятиліття групи. All Stars. 10 років разом.

Дата: 25.02.2023 19:00


Замовлення та купівля квитків за телефоном:
(066) 440 10 48 / (098) 212 78 26

Запальні, харизматичні, щирі і ні на кого не схожі: гурт KOZAK SYSTEM - це колектив, що став по-справжньому самобутнім та унікальним явищем на українській музичній сцені. П’ятеро музикантів вже десятий рік створюють пісні, під які неможливо встояти.  KOZAK SYSTEM органічно звучать як на багатотисячних фестивалях, так і під час камерних ліричних виступів, а мапа нашої країни оповита їхніми концертними маршрутами вдзовж і впоперек: яке тільки місто та містечко не стрибало під “Така Спокуслива” і не запалювало вогники телефонів під “Не Моя”? Різнобарв'я репертуару гурту справді вражає! Вони не обмежуються стильовими чи жанровими рамками. У творчості “козаків” є все: від потужного панк-року - до щемких ліричних балад на вірші сучасних поетів, від мелодійного етносу - до мультижанрової суміші козацьких пісень з реггі, від гостросоціальних треків - до патріотичних військових гімнів.

18 травня 2022 гурт відсвяткує своє 10-річчя грандіозним святковим концертом, який пройде у київському “Палаці Спорту”. Окрім самих KOZAK SYSTEM на сцену вийдуть топові українські зірки, імена яких розкриваються щотижня на офіційних інтернет-ресурсах гурту. 

Вже оголошені зіркові гості: 

Сергей Танчинець, Без Обмежень

Виктор Павлик

Олег Собчук, СКАЙ

Оксана Муха

ENEJ, Польща

Тарас Чубай

Сергій Мартинюк, Фіолет

Сергій Жадан

Брати Гадюкіни

YARMAK

ІЛЛЯ LETAY

Фагот і Фоззі, ТНМК

Валерій Харчишин, Друга Ріка

“18 травня 2022 року ми зберемо на сцені “Палаці Спорту” всіх наших зіркових друзів, з якими у нас є спільне бачення музики та мистецтва, спільне бачення України. Ми збираємося провести разом із вами теплий та красивий сімейний вечір у восьмитисячному колі справжніх друзів. :-) Сподіваємося, цей вечір запам’ятається на все життя нам усім!”, - кажуть про святковий концерт музиканти. 

Окрім того, на цьому концерті буде презентований новий альбом із промовистою назвою “Земля. Вітер. Вогонь.” Звісно ж, очікуються улюблені хіти у нових прочитаннях із зірковими гостями і багато приємних сюрпризів. Не пропустіть унікальну можливість відзначити 10-річчя улюбленого гурту прямо на концерті! Купуйте квитки вже зараз! 

«І якщо колись в Україну прийде вітер, який знесе усе випадкове та ненадійне, який зруйнує міста і перетворить їх на пустелю, вижене звідси всіх, хто шукатиме щастя на чужині, тут залишиться лише те, що є сіллю цієї землі. І пісні KOZAK SYSTEM точно будуть серед цих скарбів»

- музичний критик Ігор Панасов 

*Оплати квитки на цю подію карткою еПідтримка

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт "KOZAK SYSTEM + All Stars. 10 років разом" у Києві 18 травня 2022 року - онлайн на нашому сайті.

Акції і анонси

Будьте в курсі найцікавіших подій та вигідних пропозицій!