Льодове шоу Hogwart's Holidays вiд зiрок Цирку дю Солей - 01.01.1970 02:00

Даты:


  • Місце: МЦКМ Жовтневий палац, відкрита тераса - Киев, Алея Героев Небесной Сотни, 1
  • Ціна: 450 - 1490 грн.
Замовлення та купівля квитків за телефоном:
(066) 440 10 48 / (098) 212 78 26

Зірки Cirque du Soleil: льодове шоу Hogwart's Holidays 

HOGWART'S HOLIDAYS - унікальна постановка на межі фізичного театру та цирку, комедії та магії, що поєднує циркове мистецтво та фігурне катання в єдине шоу на льодовій арені, яка спеціально створюється на сцені кождого залу. 

Шоу є цілісною історією з унікальними костюмами, декораціями та відеорядом, що дозволять зануритись у магічний всесвіт Джоан Роулінг так, як ніколи раніше.

Все починається одразу зі входу в театральне фойє. Через платформу 9¾ глядачі вирушать в незабутню подорож коридорами Хогвартса, відвідають матч із квідичу, а потім разом подолають Темного Лорда та попадуть на святковий бал. 

Артисти циркового шоу вражають акробатикою, що кидає виклик гравітації в поєднанні з унікальними навичками фігурного катання. А інтерактивні ефекти, вражаюча візуалізація та світловий дизайн заворожують кожного глядача. 

HOGWART'S HOLIDAYS розповідає магічну історію Світу Гаррі та його друзів і занурює у світ власної уяви. Шоу запрошує залишити повсякденну дійсність та поринути у світ фантазій з візуальними прийомами, що захоплюють подих в оригінальному музичному супроводі новорічного настрою. 

Шоу рекомендовано для глядачів будь-якого віку. 

Акції і анонси

Будьте в курсі найцікавіших подій та вигідних пропозицій!