МАНДРАГОРА - 26.07.2024 18:00

Тривалість події — 80 хвилин.

Дата: 26.07.2023 18:00


  • Місце: Київський театр АКТОР - Київ, вул. В.Житомирська, 40
  • Жанр: #комедія
  • Автор: Нікколо Макіавеллі
  • Актори: Олександр Мельник, Ілля Стаканчук , Артем Сухина, Іван Данілін, Микита Слободенюк ,Оксана Восканян, Світлана Шалига , Владислав Дмитрук , Марина Ейсмонт, Христина Комарова таМаргарита Вертій.
  • Ціна: 100 - 350 грн.
  • Схема зала: Переглянути
Замовлення та купівля квитків за телефоном:
(066) 440 10 48 / (098) 212 78 26

Київський академічний театр «Актор» на Львівській площі відкриває портал у Флоренцію з пряммм переходом одразу до середньовіччя!

Класична комедія «Мандрагора» за сатиричною п’єсою італійського філософа епохи Відродження Нікколо Макіавеллі, відкриває таємницю загадкової настоянки з мандрагори, яка за переказами є приворотним зіллям і завжди породжувала безліч легенд! 

Дії відбуваються у Флоренції XVI століття. Спокусник Каллімако бажає хитрістю завоювати гарну та недоступну Лукрецію — дружину адвоката Ніча, який не здатен мати дітей. Перед глядачем розкривається підступний план зваблювання прекрасної Лукреції і відповідь чи творить настоянка з мандрагори справжні дива? 

У ролях - Заслужений артист України Олександр Мельник, Ілля Стаканчук , Артем Сухина, Іван Данілін, Микита Слободенюк ,Оксана Восканян, Світлана Шалига , Владислав Дмитрук , Марина Ейсмонт, Христина Комарова, Маргарита Вертій.


Режисер Іван Данілін
Художниця – Катерина Сизова

Акції і анонси

Будьте в курсі найцікавіших подій та вигідних пропозицій!