MARIUPOL CLASSIC: МУЗИКА НАДІЇ - 04.08.2023 19:30

Дата: 04.08.2023 19:30


  • Місце: МЦКМ Жовтневий палац, відкрита тераса - Киев, Алея Героев Небесной Сотни, 1
  • Жанр: #Оркестр
  • Ціна: 250 - 500 грн.
  • Схема зала: Переглянути
Замовлення та купівля квитків за телефоном:
(066) 440 10 48 / (098) 212 78 26

4 серпня у Києві стартує абсолютно новий проєкт "Mariupol Classic: Музика надії".

В цей день у дворику Міжнародного Центру Культури і Мистецтв (Жовтневий Палац) виступить оркестр «Ренесанс» із Маріуполя під керівництвом диригента Василя Крячка.

Агенція UKR Artists спільно з #tanzzero.production та Міською радою Маріуполя відновлює серію концертів "Mariupol Classic", який став окрасою довоєнного міста Марії.

Головний учасник концертних програм – оновлений Камерний оркестр «Ренесанс» Маріупольської філармонії.

Очолює оркестр – один з його відомих засновників, диригент Василь Крячок. Йому у розпал війни вдалося вибратися з окупованого міста, яке так жорстоко продовжує знищувати російська армія. Впродовж перших місяців війни маестро Крячок залишався у Маріуполі. Окупанти постійно намагалися схилити його до співпраці, але проукраїнська позиція митця залишалася непохитною.

Прем'єрна програма концерту отримала назву "Генії минулого і Таланти Сучасності": Це твори Вівальді та Моцарта у поєднанні з музикою знаменитих українських композиторів, яких об'єднав мистецький Маріуполь до війни, а ще найбільше – сьогодні.

Ви почуєте генальні шедеври минулого – "Маленьку Нічну Серенаду" Моцарта та вибрані фрагменти з скрипкового Циклу "Пору Року" Вівальді. Але головна увага концерту буде прикута саме до музики українських митців сучасності: прозвучить твір українського композитора Золтана Алмаші – "Реквієм-посвята місту Марії", а також Фантазія «Не твоя Війна» на теми пісень Рок гурту Океан Ельзи у спеціальному аранжуванні на замовлення цього оркестру знаменитої львівської композиторки Богдани Фроляк. Також у програмі прозвучить: твір Юрія Шевченка – "Ми Є" та легендарна "Мелодія" Мирослава Скорика, яка сьогодні є окрасою кращих концертних програм у світі.

"Цьогоріч Маріупольській філармонії виповнилось 5 років. Жахливо, що зі 100 працівників філармонії понад 60 працівників залишилися співпрацювати з окупаційною російською владою" – зазначив нещодавно в інтерв'ю маестро Василь Крячок. Ми – ті, хто виїхали, – почали з чистого аркуша, який потрібно заповнювати історією.

У складі оркестру сьогодні музиканти з Маріуполя, а також музиканти-переселенці з Луганська та Харкова і кияни, які останні роки тісно співпрацювали з Маріуполем, відвідуючу місто з численними концертами української та світової класики.

Акції і анонси

Будьте в курсі найцікавіших подій та вигідних пропозицій!