НАОНІ. ЗА П'ЯТЬ ГОДИН ДО НОВОГО РОКУ

Важлива інформація!!!
У зв'язку з військовим станом, на вході в театр може бути перевірка документів, тому при собі необхідно мати квиток на виставу і паспорт!

Дата: 31.12.2023 18:00


  • Місце: МЦКМ Жовтневий палац - Киев, Алея Героев Небесной Сотни, 1
  • Жанр: #оркестр #наоні #новий_рік
  • Ціна: 350 - 990 грн.
Замовлення та купівля квитків за телефоном:
(066) 440 10 48 / (098) 212 78 26

Магія новорічної ночі та феєрверк найкрасивіших композицій Штрауса, Леонтовича, світові і українські Новорічні та Різдвяні хіти, улюблені мелодії з кінофільмів у концерті «ЗА П'ЯТЬ ГОДИН ДО НОВОГО РОКУ» за участю віртуозних музикантів Національного академічного оркестру народних інструментів під управлінням головного диригента, народного артиста України Віктора Гуцала традиційно повертається на сцену МЦКМ Жовтневий Палац 31 грудня!

Музиканти відтворять кращі європейські та українські традиції святкування Нового року. Цього вечора вони зустрінуть вас у святкових костюмах та подарують Вам новорічний настрій. У передчутті добра і здійснення найзаповітніших бажань ми поринемо у світ класичної, популярної легкої музики, зможемо насолодитися чистотою звучання, вишуканістю композицій і різноманітністю емоцій.

Цей незвичайний передноворічний вечір - повний запальних мелодій - назавжди запам'ятається і стане найкращим новорічним подарунком для ваших рідних і коханих! Ця подія стане приємним початком новорічної ночі, коли чарівна казка оживе у мелодіях НАОНІ. Приходьте до нас з вашими друзями і близькими, і наші виконавці подарують вам свою любов, теплі емоції надії і добра та мир вашим серцям!

Сьогодні НАОНІ – провідний мистецький колектив України, який за півстоліття свого існування здійснив близько 5000 виступів в усіх областях України та у понад 50 країнах Європи, Азії і Америки. Оркестр є семиразовим переможцем проекту «Битва оркестрів», учасником Євробачення в Україні, має в репертуарі майже 3000 творів і налічує понад 40 найменувань українських народних інструментів! МЦКМ «Жовтневий палац» - найбезпечніший концертний зал Києва. Заходи, які тут проходять передбачають виконання усіх вимог безпеки. Інженерні мережі Палацу дозволяють забезпечити безперебійну подачу електроенергії, води тепла. . У фойє працює буфет, де можна із шампанським та легкими закусками провести старий рік. На нижньому поверсі розташоване укриття, де у разі повітряної тривоги глядачі і артисти чекатимуть її закінчення Після цього захід буде продовжено!

Акції і анонси

Будьте в курсі найцікавіших подій та вигідних пропозицій!