Наоні. За п'ять годин до Нового Року

Магія новорічної ночі та феєрверк найкрасивіших композицій Штрауса, Леонтовича, світові і українські Новорічні та Різдвяні хіти, улюблені мелодії з кінофільмів у концерті «ЗА П'ЯТЬ ГОДИН ДО НОВОГО РОКУ» за участю віртуозних музикантів Національного академічного оркестру народних інструментів під управлінням головного диригента, народного артиста України Віктора Гуцала традиційно повертається на сцену МЦКМ Жовтневий Палац 31 грудня 2022 року.(17:00).

Дата: 31.12.2022 17:00


  • Где: МЦКМ Жовтневий палац - Киев, Алея Героев Небесной Сотни, 1
  • Жанр: #Новый Год
  • Цена: 350 - 990 грн.
Заказ и покупка билетов по телефону:
(066) 440 10 48
/ (098) 212 78 26

Музиканти відтворять кращі європейські та українські традиції святкування Нового року. Цього вечора вони зустрінуть вас у святкових костюмах та подарують Вам новорічний настрій. У передчутті добра і здійснення найзаповітніших бажань ми поринемо у світ класичної, популярної легкої музики, зможемо насолодитися чистотою звучання, вишуканістю композицій і різноманітністю емоцій.

Цей незвичайний передноворічний вечір - повний запальних мелодій - назавжди запам'ятається і стане найкращим новорічним подарунком для ваших рідних і коханих! Ця подія стане приємним початком новорічної ночі, коли чарівна казка оживе у мелодіях НАОНІ. Приходьте до нас з вашими друзями і близькими, і наші виконавці подарують вам свою любов, теплі емоції надії і добра та мир вашим серцям. Концерт «ЗА П'ЯТЬ ГОДИН ДО НОВОГО РОКУ» відбудеться в Києві на сцені МЦКМ «Жовтневий палац» 31 грудня 2022 г, о 17 годині і закінчиться за 5 годин до Нового року!

Сьогодні НАОНІ – провідний мистецький колектив України, який за півстоліття свого існування здійснив близько 5000 виступів в усіх областях України та у понад 50 країнах Європи, Азії і Америки. Оркестр є семиразовим переможцем проекту «Битва оркестрів», учасником Євробачення в Україні, має в репертуарі майже 3000 творів і налічує понад 40 найменувань українських народних інструментів! МЦКМ «Жовтневий палац» - найбезпечніший концертний зал Києва. Заходи, які тут проходять передбачають виконання усіх вимог безпеки. Інженерні мережі Палацу дозволяють забезпечити безперебійну подачу електроенергії, води тепла. . У фойє працює буфет, де можна із шампанським та легкими закусками провести старий рік. На нижньому поверсі розташоване укриття, де у разі повітряної тривоги глядачі і артисти чекатимуть її закінчення Після цього захід буде продовжено!

Акции и анонсы

Будьте в курсе самых интересных событий и выгодных предложений!