OPERA SHOW - ARINA DOMSKI - 28.03.2022 19:00

Володарка DUBAI DIAFA AWORDS - ARINA DOMSKI виступить 28 березня Київському національному академічному театрі оперети!

Дата: 28.03.2022 19:00


  • Где: Київський національний академічний театр оперети - м.Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3
  • Жанр: #Опера #Шоу #Classicalcrossover
  • Цена: 400 - 2400 грн.
  • Схема зала: Посмотреть
Заказ и покупка билетов по телефону:
(066) 440 10 48
/ (098) 212 78 26

Її називають сопрано нового покоління жанру classical crossover, і нині вона єдина виконавиця цього музичного стилю в Україні.

Унікальний симбіоз класичної музики та сучасного звучання, сильний оперний вокал і оригінальне шоу дозволяють артистці завойовувати тисячі сердець у всьому світі.

Її концерт – це феєричне театралізоване шоу, в якому задіяні симфонічний оркестр, артисти хору і балету, а також театральний реквізит і відеоінсталяції. Музика Аріни Домскі – це сlassical crossover, синтетичний жанр, що дуже гармонійно поєднує класичну музику і електронне звучання. 2018 року «Opera Show» співачки було удостоєно арабської міжнародної премії в галузі мистецтва Dubai «DIAFA Awards» (ОАЕ) – за популяризацію класичної музики в сучасному світі.

Концертна програма «Opera Show» знайомить глядача з творами великих композиторів, починаючи від Генделя, Моцарта, Чайковського і закінчуючи сучасною академічною музикою. Одна з головних особливостей програми – оригінальний репертуар, який суттєво відрізняється від музичних композицій інших відомих представників жанру classical crossover.

Прекрасний академічний вокал, екстравагантні костюми, неординарні світлові спецефекти – все це неодмінні яскраві риси «Opera Show» і водночас складові його величезного успіху.

З цієї концертною програмою співачка побувала на гастролях в Німеччині, Іспанії, Люксембурзі, Греції, Казахстані, Туреччині, Дубаї, Лівані, Гонконгу та Китаї.

Аріна Домскі веде активне концертне життя, розширюючи географію своїх гастролей, записує нові композиції і всією своєю творчою діяльністю доводить, що класична музика в сучасній інтерпретації – це саме той культурний продукт, якого так довго чекав глядач!

Крім чарівного голосу Аріну Домскі відрізняє природна вишуканість і почуття смаку. На своєму прикладі вона довела, що може зайняти гідне місце серед відомих оперних виконавців і отримати визнання публіки. У 2010 році Аріна Домські брала участь у Національному відборі на пісенний конкурс «Євробачення», у 2015 році вийшов її перший альбом «Коли думаємо про одне»

Хіти Аріни Домські:

Вибач, що я не ангел.

Рана і сіль

Не квапся любов

Коли думаємо про одне

Популярные события

Акции и анонсы

Будьте в курсе самых интересных событий и выгодных предложений!