ПІДПІЛЬНИЙ СТЕНДАП XL. CHRISTMAS EDITION - 23.12.2022 18:00

"Підпільний Стендап XL. Christmas edition" у Жовтневому Палаці!
Пані та панове, леді та джентльмени! Запрошуємо Вас відвідати унікальну подію - "Підпільний Стендап XL. Christmas edition" у Жовтневому Палаці!

Тривалість події — 120 хвилин.

Дата: 23.12.2022 18:00


Заказ и покупка билетов по телефону:
(066) 440 10 48
/ (098) 212 78 26

Ми чекаємо саме тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб страшенно посміятися! Крім найсміливішого матеріалу від кращих коміків Києва, ти станеш свідком справжньої комедійної імпровізації, коли комік вигадує жарти «тут і зараз», на теми, які напишеш ти!

Це справжній подарунок для поціновувачів нової української комедії. Це прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий зі стендапом. Це просто неймовірний вечір, який продовжить твоє життя сміхом, у самому центрі Києва і ти просто не можеш його пропустити!

У цей вечір на сцені найсміливіші стендап коміки міста Києва:

Свят Загайкевич - засновник «Підпільного», автор жартів «які неможливо забути», актор у жанрі імпровізація.

Настя Зухвала - переможниця Стендап Фестивалю в Одесі 2019, учасниця шоу "Жіночий квартал", "Гуднайтклаб", коментаторка "Богиня шопінгу".

Василь Байдак - актор театру абсурду «Воробушек», учасник та переможець телешоу «Ліга Сміху», двічі переможець другого і четвертого незалежного всеукраїнського Stand Up фестивалю.

Антон Тимошенко - абсолютний переможець «Розсміши коміка», сценарист проекту «Телебачення Торонто» і ще безлічі популярних програм.

Анна Кочегура - Переможець в номінації «best comedian female» незалежного стендап фестивалю.

*вхід для бійців ЗСУ та ТРО - безкоштовний (за попереднім записом)

*мова заходу - українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.

*у разі початку повітряної тривоги концерт буде зупинено, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. по закінченню тривоги концерт буде продовжено. в залежності від тривалості тривоги концерт може бути перенесено на іншу дату. якщо повітряна тривога розпочинається пізніше, аніж за годину від початку концерту, концерт може вважатися завершеним.

Популярные события

Акции и анонсы

Будьте в курсе самых интересных событий и выгодных предложений!