Пригоди італійців в Італії - 01.01.1970 02:00

Тривалість події — 2 години 15 хвилин, з антрактом.

Дата: 22.03.2024 18:00


  • Місце: Будинок офіцерів - Київ, вул.Грушевського, 30/1
  • Жанр: #Комедія
  • Автор: Едуардо Скарпетта
  • Актори: Олексій Вертинський, Даніїл Маржець, Артем Ємцов, Марина Ейсмонт, заслужений артист України Валерій Шалига, Крістіна Синельник, Світлана Шалига, Микита Слободенюк, Владислав Дмитрук, Христина Комарова, Артем Сухина
  • Ціна: 100 - 650 грн.
Замовлення та купівля квитків за телефоном:
(066) 440 10 48 / (098) 212 78 26

Темпераментна італійська комедія з антрактом.
Тривалість 2 години 15 хвилин
Автор: Едуардо Скарпетта
Режисер-постановник: заслужений діяч мистецтв України В'ячеслав Жила
Художник-постановник: заслужений художник України Григорій Лоїк

В головних ролях:
Народний артист України Олексій Вертинський, Даніїл Маржець, Артем Ємцов, Марина Ейсмонт, заслужений артист України Валерій Шалига, Крістіна Синельник, Світлана Шалига, Микита Слободенюк, Владислав Дмитрук, Христина Комарова, Артем Сухина!

До свого племінника Чічілло, невдахи-студента медуніверситету, який заради гри в карти покинув навчання, приїздить мільйонер Феліче Шошамока з Роккасєка. Племіш для того, щоб розрахуватися з боргами вдається до брехні: своєму заможному дядечку він видає бажане за дійсне, що мовляв, диплом лікаря - психіатра у нього в кишені, а в Неаполі він відкрив психіатричну лікарню і з успіхом лікує пацієнтів. Дядечко щедро фінансує свого родича. За лікарню Чічілло видає дешевий хостел в якому мешкають оригінальні персонажі: тричі контужений майор-пехотинець, невизнаний скрипаль, актор-аматор, мати-одиначка... І саме зараз настає час, коли небіж має продемонструвати свої успіхи та відзвітувати за надані дядьком дотації. І тут почалося..! Дві години комедії характерів переконають вас в тому, що диваки серед нас. І будьте обережні, бо можливо один із них актор, що репетирує Отелло, сидить зараз поруч із вами!

Акції і анонси

Будьте в курсі найцікавіших подій та вигідних пропозицій!