РОК-ХИТЫ. ОРКЕСТР RESONANCE - 02.10.2022 18:00

2 жовтня в МЦКМ Оркестр Resonance. Рок-симфонія «Freedom tour»

Дата: 02.10.2022 18:00


Заказ и покупка билетов по телефону:
(066) 440 10 48
/ (098) 212 78 26

Freedom tour - нове симфонічне шоу оркестру Resonance, що відкриває питання війни та миру через призму світових хітів Pink Floyd, Led Zeppelin, Queen, Rammstein, Metallica, AC/DC та всіх творців, що завжди чинили опір системі.

Група «Resonance», хоч формально і є камерної частиною симфонічного оркестру, а також часто зараховується до ряду сучасних рок-груп, по суті, не є ні тим, ні іншим.

Репертуар оркестру - це не просто рок-музика. Це твори, які вже давно увійшли в золотий фонд людства, музика, створена найталановитішими людьми планети.

Ця програма концерту пропонує новий погляд на саму суть пісні. Відкинувши шаблони, слухач проникає у серце твору – саме те, що композитор спочатку в неї вкладав. І сяйво геніальної рок-музики стає ще більш відкритим, а професійний підхід музикантів, багатство скрипок, шляхетність альтів, шарм віолончелів, могутність контрабасу та рок-н-рольна свобода барабанів роблять його насиченим та барвистим, у тому числі завдяки опрацьованим аранжуванням спеціально для групи "Resonance".

Подія відбудеться згідно з усіма правилами безпеки.

Акции и анонсы

Будьте в курсе самых интересных событий и выгодных предложений!