Театр тiней TEULIS - 01.01.1970 02:00

Дата: 03.02.2024 17:00


  • Місце: КИЇВСЬКА КОНСЕРВАТОРІЯ - м.Київ, вул.Архiтектора Городецького 1-3/11
  • Жанр: #Театр теней
  • Ціна: 250 - 650 грн.
Замовлення та купівля квитків за телефоном:
(066) 440 10 48 / (098) 212 78 26

Театр тіней Teulis.
Шоу для всієї родини!
Емоції для перемоги!

- Театр підкорив і здивував багато світових столиць.
- Оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій.
- Cамий незвичайний і самий затребуваний театр сьогодні.

Театр тіней Teulis представить легендарне шоу «Твоя тінь»!

У 2014 році театром був створений резонансний номер «Крик душі», у 2022 році цей номер отримав нове прочитання і ми сподіваємося, що глядач гідно оцінить цю роботу.

Мистецтво театру має вік в декілька тисяч років, але в останні десятиліття цей жанр переживає відродження і небувалий апгрейд. Театр тіней дивовижно простий в ідеї, і йому підвладні чудеса перетворення. Варто тільки акторові зайти за напівпрозорий екран, як для глядачів починається мультиплікація: темні фігури виростають одна з одної, перетворюються, змінюються в розмірах.

Театр Тіней Teulis доводить, що всі фантазії можна перетворити в життя за допомогою тіней людського тіла. Ви поринете в чаклунське шоу і захоплюючу дух хореографію, які з легкістю полонять Ваше серце ... За останні 10 років Театр Тіней TEULIS був фіналістом найбільших талант шоу в Італії, Туреччині, Чехії та Словаччини. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії в Японії . 35 тисяч глядачів стоячи проводжали артистів.

Подаруй собі настрій та фантастичні емоції!

Акції і анонси

Будьте в курсі найцікавіших подій та вигідних пропозицій!