Я ВІРЮ/НЕЗЛАМНІ

Музично-поетичний проєкт "Я ВІРЮ/НЕЗЛАМНІ" - це про наше сучасне життя, минуле та майбутнє. Про те, як в один день назавжди змінилися наші долі та цінності. Про час, коли Україна народилася заново крізь біль, жахи, розпач, втрати та неймовірну мужність, силу, незламність та віру нашого народу.

Дата: 14.05.2023 16:00


  • Місце: Будинок актора Національної Спілки театральних діячів України - вул. Ярославів вал,7
  • Жанр: #Поезія
  • Автор: Юрій Іванов
  • Актори: Євген Нищук, Юрій Іванов та Анжеліка Савченко
  • Ціна: 200 - 290 грн.
Замовлення та купівля квитків за телефоном:
(066) 440 10 48 / (098) 212 78 26

Вже рік йде війна, але насправді це війна Українського народу за культуру України (мову, літературу), територію, свободу та право з гідністю говорити "Я Українець" йде вже багато, багато років!

Шановні Друзі, цей вечір поезії про життя, про війну та любов, про цінності, про людей.

Буде багато авторських віршів, віршів найвідоміших українських поетів, будуть реальні історії про людськість у найважчі часи, про пріоритети під час війни, про відчуття на фронті та багато, багато сьогодення.

У проекті приймають участь:

Євген Нищук - Народний артист України, актор театру і кіно, Міністр культури України в період з 2016 по 2019 р.р., актор Київського Національного драматичного театру імені І.Франка

Юрій Іванов - CEO концертної агенції ARTPOINT, автор та продюсер великих симфонічних шоу, автор поетичної збірки віршів "Я ВІРЮ/НЕЗЛАМНІ"

Анжеліка Савченко - Народна артистка України (провідна актриса Київського Національного драматичного театру імені І.Франка)

Акції і анонси

Будьте в курсі найцікавіших подій та вигідних пропозицій!